Добре, коли кандидат не боїться взяти хвилину на роздуми, щоб краще відповісти, але важливо не затягувати, оскільки це псує загальне враження. Коли кандидат говорить, що чогось не знає, це нормально, особливо якщо він або вона зацікавлені у вивченні цієї технології, підходу тощо. Якщо у вас немає комерційного досвіду, в EPAM радять показати інформацію, яка б підтвердила тяглість намірів і мотивацію стати джуніором в ІТ. Наприклад, зазначити проходження відповідних навчальних курсів, програм, стажувань, посилання на ресурси, які допомогли здобути базову освіту чи практичний досвід.
Питання для Middle
Junior – перший щабель у професійному розвитку розробника. І вона в якомусь сенсі найскладніша, бо доводиться не лише працювати, а й безперервно вчитися, відточувати свої навички та розширювати список скіллів. Здебільшого джуни починають професійний шлях із нескладних завдань у невеликих проектах. За даними опитування Work.ua серед зареєстрованих шукачів з досвідом роботи програмістом PHP. Я просто виконував свою роботу і отримував за неї кошти.
Що почитати, готуючись до інтервʼю
У компанії зазначають, що резюме має відповідати вимогам позиції й містити релевантний досвід. Якщо людина подається на кілька напрямків, вона має робити окремі резюме на кожен з них (наприклад, strong junior окремо на дизайнера/-ку, окремо на тестувальника/-цю). У компанії рідко беруть джунів з ринку — більшість спеціалістів цього рівня приєднуються до компанії після навчання в EPAM University, втім мотивація теж відіграє важливу роль при відборі кандидатів на навчання. Важливими є досвід роботи з Linux-оточенням, вміння працювати з системами контролю версій (Git, SVN, Mercurial тощо), базові знання електроніки, аналогової та цифрової схемотехніки.
- Знання англійської мови в Україні вказується в більшості вакансій та поступається лише MySQL та JavaScript.
- Джун DevOps — це спеціаліст, який уже вміє щось робити руками.
- Дещо вищі зарплати сеньйорів і мідлів у стартапах ($4550 проти $4000 загалом, $2350 проти $2200 загалом), а джуніорів — в аутстафі ($1000 проти $750 загалом).
- Якщо ви лише маєте уявлення, як усе працює, то варто почати з позиції Trainee.
Тестування
Це фахівець, який уже має практичний досвід з основними технологіями та інструментами. Крім технічних навичок, від Junior DevOps Engineer чекають сильних комунікативних умінь. Вам слід уміти спілкуватися однією мовою з командами розробників, тестувальників, експлуатації, а ще — з внутрішнім чи зовнішнім замовником. Система https://wizardsdev.com/ має за мету поширити інформацію про діяльність організації, інформацію про котів, що потребують прихистку, збору донатів для роботи притулку, покупки кормів і т.д.
Senior
Незважаючи на поширене уявлення, програмування – це не спілкування з комп’ютером, а спілкування з людьми. Код слід робити зрозумілим для фахівців, які звернуться до нього в майбутньому. Нова команда, яка раніше ніколи не бачила програму, повинна зуміти відредагувати або доповнити її. Саме тут особливо яскраво проявляється різниця між джуніор і сеньйорами. Щоб стати Junior-розробником, почніть з освоєння основ програмування та вивчення мов програмування, таких як Python, JavaScript або Java. Потім набувайте практичний досвід через участь у проєктах або стажування, щоб розвинути свої навички та зробити перший крок у своїй кар’єрі розробника.
- Додаткові запитання від кандидата дають рекрутеру змогу більше дізнатися про потенційного колегу, зіставити його/її цінності з цінностями компанії.
- Це стандартна вимога у сфері ІТ загалом, яка відчиняє вам двері до міжнародних проєктів.
- У компанії важливими критеріями відбору є відповідність технічних навичок вимогам вакансії, наявність комерційного досвіду (якщо це вимога позиції) і рівень знання англійської мови.
- Junior, Middle та Senior – різниця між цими спеціалістами нагадує, що в ІТ сфері постійний розвиток є ключем до успіху.
Junior .NET Developer має знати мову програмування C# та платформу .NET (.NET Framework 4.x, .NET Core). Частково знати Front-end (зокрема, Angular) та розуміти принципи ООП та databases. Вміти писати та застосовувати юніт-тести, розробляти ASP.NET Web винагорода працівників API та MVC вебзастосунки, взаємодіяти з базами даних як із ADO.NET, так і Entity Framework. Які шаблони проєктування ви використовуєте у своїй кодовій базі? Не дивно, що сеньйори досконально вивчають весь комплекс технологій своєї компанії.